مقالات

پوزیشن جنسی

چرا استفاده از پوزیشن های مختلف جنسی مهم است؟

پوزیشن های جنسی بهترین راه برای تجربه رابطه جنسی بهتر است، اگر بتوانید مناسب ترین موقعیت های جنسی را انتخاب کنید، رابطه شما سرد و تکراری نخواهد شد. جلسات مشاوره جنسی درمانی اغلب در مورد رویکردهای جنسی صحبت می کنند تا زوج ها بتوانند از رابطه خود لذت ببرند و خلاق باشند. در این مقاله بهداشتی24 قصد داریم در مورد بهترین پوزیشن های جنسی صحبت کنیم.

رابطه جنسی فراتر از دخول و ارگاسم است. رابطه جنسی خوب یک صمیمیت جنسی به شمار می رود.

صمیمیت جنسی فاکتورهای بسیاری دارد از جمله:

 • معاشقه
 • بازی های جنسی
 • تحریک کلامی و فیزیکی
 • انجام ماساژ جنسی

با استفاده به جا از فاکتورهای بالا در روابط جنسی رضایت جنسی هر دو طرف بالا می رود. یکی دیگر از راههای افزایش صمیمیت جنسی استفاده از پوزیشن های مختلف جنسی است که موجب افزایش میل به رابطه جنسی در هر دو طرف می شود.

در واقع پوزیشن های جنسی به شما احساس بهتری نسبت به رابطه می دهد و باعث می شود صمیمت جنسی شما تا حد بسیاری بالا رود. اما باید موقعیت هایی را که در طول رابطه می خواهید پیدا کنید و به خوبی آنها را تمرین کنید.

اهمیت پوزیشن جنسی

اهمیت پوزیشن های رابطه جنسی

رابطه جنسی فواید مختلفی دارد، علاوه بر اینکه یکی از نشانه های یک ازدواج سالم است، می تواند در کاهش استرس افراد نیز موثر باشد. شور و شوق جنسی بین همسران مانند آتشی است که در صورت عدم حمایت و مراقبت در طراوت و طراوت آن خاموش می شود و این مشکل روابط بین افراد را تحت تأثیر قرار می دهد زیرا یکی از مهم ترین جنبه های روابط زناشویی است. اما چگونه می توانید علاقه و اشتیاق جنسی نسبت به یکدیگر را حفظ کنید؟ چگونه می توانید از عادی شدن آن جلوگیری کنید؟ پاسخ به این سوال بسیار ساده است: شما باید هر از گاهی چیزی را در رابطه جنسی  خود تغییر دهید. تلاش کنید و کارهای جدید و جالب انجام دهید. ساده ترین و موثرترین راه استفاده از پوزیشن های مختلف جنسی است. روش‌های مختلف جنسی مانند ادویه‌ها طعم متفاوتی به رابطه جنسی شما می‌دهد، به همین دلیل برای افزایش صمیمیت بین خود و شریک زندگی‌تان و جوان‌سازی رابطه جنسی‌تان، توصیه می‌شود از پوزیشن‌های مختلف زیر استفاده و بررسی کنید. از چه نظر بیشترین لذت را می برید؟

انواع پوزیشن سکس

پوزیشن جنسی - داگی استایل (doggy style)

داگی استایل (doggy style)

پوزیشن داگی استایل که به پوزیشن سگی نیز معروف است، یک پوزیشن جنسی محبوب در بین زوج های جوان به ویژه آقایان است. که در آن زن برای رابطه جنسی چهار دست و پا خم می شود و مرد به پشت و روی زانوهای او تکیه می دهد. شما در این شرایط عمیق ترین نفوذ را دریافت می کنید و در واقع کنترل بیشتری روی عمق نفوذ خواهید داشت.

شما همچنین می توانید نقطه G را از طریق نفوذ عمیق تحریک کنید و هر دو مرد ارگاسم خوشایندتری خواهند داشت. شاید بهترین بخش در مورد استایل سگی این باشد که این پوزیشن لزوماً نیازی به تخت ندارد. می توانید این پوزیشن را در مکان های مختلف امتحان کنید و در نتیجه به زندگی جنسی خود تنوع و طراوت ببخشید.

 

پوزیشن جنسی با عکس

پوزیشن اتو (Flatiron)

مردان دوست دارند حالت اتو را به طور مداوم انجام دهند، بسیاری از مردان در این حالت به سرعت به ارگاسم می رسند، به دلیل ترکیبی از

 • کنترل کامل
 • تماس مستقیم با باسن زن
 • نفوذ ساده و روان

نحوه انجام

خانم ها، روی تخت روی شکم دراز بکشید، پاهای خود را صاف نگه دارید و باسن خود را کمی بالا بیاورید. این بالا بردن باسن در موقعیت جنسی اتو برای مردان بسیار مهم است و میل آنها را افزایش می دهد. این موقعیت جنسی تناسب اندام خوبی ایجاد می کند، حتی آلت تناسلی بزرگتر به نظر می رسد و لذت زیادی را برای زن به ارمغان می آورد. علاوه بر این، در بین پوزیشن های جنسی، مردان این را بسیار دوست دارند. درمانگران جنسی معمولاً این روش را برای مردانی که دچار انزال دیررس یا ناتوانی جنسی هستند توصیه می کنند.		

قورباغه جهشی

این یک روش اصلاح شده برای استایل سگ است. روی دست ها و زانوهای خود دراز بکشید، سپس سر و بازوهای خود را در حالی که باسن خود را بالا آورده اید روی تخت قرار دهید. این موقعیت جنسی نفوذ عمیق تری ایجاد می کند و به شما فرصت استراحت روی بالش را می دهد. مرد همچنین دست های خود را روی باسن زن قرار می دهد و می تواند در حین آمیزش با حرکت دادن زن به عمق بیشتری برود.

این نوع دیگری از پوزیشن داگی استایل است. به طور کلی، این پوزیشن ها برای زوج هایی که می خواهند راه های جدیدی را برای احساس لذت جدید امتحان کنند، خوب است.


پوزیشن سکس میسیونری

پوزیشن مبلغی که گاهی به صورت سنتی یا کلاسیک مدل صورت نامیده می شود، به هر نوع رابطه جنسی گفته می شود که در آن زن به پشت بخوابد و مرد روی زن رو به رو و رو به روی یکدیگر بخوابد. در این مدل جنسی با تغییر زاویه پاها و کمر می توان تضاد ایجاد کرد.

پوزیشن میسیونری که گاهی به صورت سنتی یا کلاسیک مدل صورت نامیده می شود، به هر نوع رابطه جنسی گفته می شود که در آن زن به پشت بخوابد و مرد روی زن رو به رو و رو به روی یکدیگر بخوابد. در این مدل جنسی با تغییر زاویه پاها و کمر می توان تضاد ایجاد کرد. به این ترتیب، اگر زنی انعطاف پذیری زیادی داشته باشد، می تواند پاهای خود را تا حد امکان بالا بیاورد تا زانوهایش بالای سینه قرار گیرند. انجام این کار در موقعیت میسیونری عمیق اجازه می دهد تا نفوذ عمیق‌تر انجام شود و دهانه رحم و نقطه G به طور قابل توجهی تحریک شود.


تنوع جنسیتی و اینکه همیشه در یک رابطه هیجان وجود دارد بسیار مهم است. سلامت جنسی و فعالیت جنسی شما را می توان با ایجاد تنوع در نحوه برقراری ارتباط تضمین کرد. خلاقیت در خرج کردن یا استفاده از وسایل و پوزیشن های جنسی می تواند به شما کمک کند تا روابط متنوع تری را تجربه کنید.

عدم مهارت در انجام روابط جنسی لذت بخش منجر به اختلالات ناخوشایندی در زندگی زوجین می شود. مشاوره های جنسی می توانند در کسب مهارت و برطرف نمودن مشکلات مرتبط مؤثر باشد. همچنین با تنوع بخشیدن به روابط جنسی می توانید روابط خود را از یکنواختی خارج کنیدو به سوی صمیمیت جنسی گام بردارید.

 

بهترین پوزیشن برای ارضای مردان

برخی از مردان به علت عدم تنوع در نحوه برقراری رابطه جنسی دچار زودانزالی و بی میلی به رابطه جنسی می شوند و همین مسئله موجب می شود تا مردان فقط چند دقیقه ای به این فکر کنند که نیاز جنسی خود را بر طرف کنند و به نیازهای طرف مقابل خود توجه نکنند. البته این مسئله بزرگ‌ترین معضل خانوم ها در رابطه جنسی است که همسرانشان تمایلی به برقراری ارتباط طولانی با آن ها ندارد. برای حل این مسئله باید بدانید همسر شما در چه حالتی بیشتر تمایل به رابطه دارد و بهترین پوزیشن برای ارضای لذت بخش همسر خود را بیابید. کسب اطلاعات کافی در مورد بهترین پوزیشن برای جلب رضایت مردان، استفاده از روش های مختلف و ایجاد تنوع در روابط جنسی، می تواند زندگی با طراوت و رضایت بخشی را برای شما فراهم کند. از جمله راه های ایجاد انگیزه در همسر:

 • کشف امیال جنسی مورد توجه برای تحریک بیشتر مردان
 • داشتن ظاهری زنانه برای تحریک هرچه بیشتر مردان
 • ماساژ جنسی و ارگاسمیک همسر قبل از رابطه جنسی برای تحریک چندین برابری
 • پیش قدم شدن برای رابطه جنسی و طلب کردن پوزیشنی که می خواهید تجربه کنید(بدون هیچ حس خجالتی) بی پروا بودن در صحبت های جنسی حس جنسی مردان را سریع از چیزی که فکر کنید براگیخته می کند.
 • رعایت بهداشت و تمییز بودن در رابطه جنسی حس مرد برای لمس بدن شما را بیشتر می کند.
شناخت نقطه ی جی (G) در آقایان + عکس

شناخت نقطه ی جی (G) در آقایان + عکس

همیشه فقط درباره تحریک نقطه جی بانوان صحبت شده است و انگار صحبت در مورد نقطه جی آقایان یه تابو به شمار می آید. بیشتر آقایان نیز از نشان دادن نقاط حساس خود اجتناب میکنند. اما با تحریک نقطه جی می توانید همسرتان را به رابطه طولانی تر تشویق کنیدو یک ارضای بی سابقه و عالی را به همسرتان هدیه بدهید. نقطه G در مردان در ناحیه پروستات قرار دارد که در فضای بین مقعد و انتهای بیضه قرار دارد. به این فاصله که حدود 4 تا 5 سانتی متر است پرینه یا پرینه نیز می گویند. تنها راه رسیدن به این نقطه مقعد است. اگر همسرتان مایل به انجام این کار است، می توانید این قسمت از بدن همسرتان را به راحتی تحریک کنید. ماساژ این قسمت از بدن  آقایان به شدت تحریک کننده است. البته قبل از اینکار با او صحبت کنید، در حین صحبت کردن به آرامی قسمت اسفنگتر مقعد یا عضلات ورودی مقعد را بمالید.در حین صحبت انگشت خود را به آرامی و چیزی در حدود 2.5 تا 7.5 سانتی متر وارد کنید.وقتی برآمدگی را احساس کردید متوجه می شوید که به پروستات رسیده اید پس به آرامی و بدون کوچکترین خراشیدگی آن را بمالید.

1 نظرات در مورد “پوزیشن جنسی
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *