پیگیری سفارش

سایز طبیعی و نرمال آلت تناسلی مردان_سایز موردعلاقه زنان

طبق بررسی ها، ۵۵ درصد از مردان از اندازه آلت تناسلی خود راضی نیستند و دوست دارند بزرگتر باشد.

بهترین اندازه برای داشتن یک رابطه جنسی عالی چیست؟

اگر بگوییم طبق نظرسنجی ها و تحقیقات انجام شده جایگاه اندازه اندام تناسلی در هرم رضایت جنسی پایین است، چه می گویید؟

همه ما می دانیم که اندازه اندام تناسلی در رضایت جنسی و در یک رابطه مهم است. اما داستان اصلی اینجاست که زنان برای رضایت جنسی در رابطه خود به عوامل متعددی وابسته هستند. آنها باید به سه دسته تقسیم شوند، یکی از آنها ویژگی های فیزیکی فرد است، یکی دیگر یکی ویژگی های شخصیتی و روانی فرد است ، و دیگری عملکرد شخص است . صحبت از ویژگی های فیزیکی، اولین چیزی که به ذهن ما می رسد اندازه اندام تناسلی است.

شاید برای شما جالب باشد که بدانید انسان ها بزرگترین اندام تناسلی را در میان نخستی ها (پریمات ها) دارند. هم از نظر اندازه به تنهایی و هم در نسبت اندازه آلت تناسلی به اندازه بدن. دلیل آن نیز یک پدیده است به نام پدیده انتخاب جنسی، این بدان معناست که در طول تاریخ، زنان با مردانی که آلت تناسلی بزرگتری داشتند بیشتر رابطه جنسی برقرار می کردند و بنابراین نسل آنها بر روی زمین پراکنده تر شدند. علاوه بر این، آلت تناسلی بزرگتر می تواند اسپرم را بهتر در رحم پخش کند و به تخمک برسد تا زمانی که لقاح انجام شود و جنین تشکیل می شود، پس اندازه اندام تناسلی قطعا مهم است، اما چقدر باشه خوبه؟

بیایم روی مقصد یعنی کانال واژن تمرکز کنیم.

کانال واژن به طور معمول است بین ۵ تا ۱۰ سانتی متر طول دارد و هنگامی که تحریک جنسی انجام می شود، می تواند به ۱۰ تا ۲۰ سانتی متر برسد. بافت واژن بافت خاصی است که می تواند خودش را تطبیق دهد اگر اینطور نبود، کودک با آن اندازه و قطر ۱۰ سانتی متری سر نمی توانست بیرون بیاید و زایمان انجام شود . پس با توجه به طول واژن، یک آلت تناسلی ۱۰ سانتی متری می تواند کل کانال را پر کند و کافی است اما با این فرض که پر نمی شود، آیا لازم است که ما یک آلت تناسلی ۲۰ سانتی متری داشته باشیم تا کاملا کانال واژن را پر کنیم؟

پاسخ منفی است، زیرا بیشتراعصابی که در فرآیند جنسی نقش دارند و پیام هایی به مغز ارسال می کنند در یک سوم اول کانال واژن قرار دارند و نقطه ای وجود دارد که معمولاً به آن نقطه G (جی اسپات) می گویند.

بنابراین ما در اینجا به دو نتیجه می رسیم، یکی اینکه قطر آلت تناسلی می تواند مهمتر از طول آلت تناسلی باشد ، زیرا در یک سوم اول کانال، می تواند آن کشش بیشتری که لازم است را وارد کند و دوم اینکه علم پزشکی چنین می گوید که آلتی با طول بیش از ۷.۵ سانتی متر، طبیعی و نرمال است و می تواند عملکرد لازم را داشته باشد و انجام هیچ درمانی لازم نیست.

آلت تناسلی کمتر از ۷.۵ سانتی متر آلت تناسلی کوچک محسوب می شود و نیاز به درمان دارد. برای اندازه گیری اندازه آلت تناسلی خود کافی است در حالت نعوظ، یک خط کش را کاملا روی استخوان شرمگاهی یا پوبیس (Pubis) خود قرار دهید و آلت خود را اندازه بگیرید اگر بیش از ۷.۵ سانتی متر باشد، آلت تناسلی شما طبیعی است و نیازی به درمان ندارد.

اکثر زنان در نظرسنجی ها آلت بزرگ را ترجیح می دهند اما یک آلت بزرگ چقدره؟

اکثر خانم ها آلتی که بین ۱۲-۱۳ سانتی متر را ترجیح می دهند که  اندازه متوسط آلت تناسلی درکل جهان است.

یعنی اگر آلت تناسلی شما ۱۲-۱۳ سانتی متر طول دارد، شما از ۵۰ درصد مردم دنیا آلت بزرگتری دارید و اگر بالای ۱۵ سانتی متر است از ۹۵ درصد مردم جهان سایز آلتتان بزرگ تر است.

نه تنها بیشتر زنان اوج لذت جنسی را می توانند با آلت تناسلی ۱۲-۱۳ سانتی متری تجربه کنند، حتی برخی از زنان آلت تناسلی کوچکتر را ترجیح می دهند، دلیلش چیه؟

یکی آنکه زنانی که با کسانی که آلت تناسلی بزرگتری رابطه و تجربه داشته اند می گویند کسانی که آلت تناسلی بزرگ دارند فکر می کنند که آلت تناسلی آنها قرار است همه کارها را انجام دهد و فکر می کنند آنها یک کارت آس دارند و روی خصوصیات دیگر و روی عملکردشان که خیلی مهم است، هیچ کاری انجام نمی دهند، روی آن تمرین نمی کنند و سرمایه گذاری نمی کنند در نتیجه کسانی که فکر می کنند که آلت تناسلی آنها کوچک است و در آن ناحیه احساس ضعف می کنند روی ویژگی های دیگر خود کار می کنند، و معمولاً می توانند رضایت جنسی بهتری برای پارتنر یا شریک خود ، ایجاد کنند.

علاوه بر آن آلت تناسلی کوچکتر برای زنانی که به رابطه مقعدی علاقه مند هستند بسیار بهتر، راحت تر و گزینه ی لذت بخش تری است.

طبق بررسی ها، فقط ده درصد از زنان اندازه آلت تناسلی برای آنها بسیار مهم است. اگر مهم نیست، چه چیزی مهم است؟

اینجاست که هرم رضایت جنسی را بررسی می کنیم

هرم رضایت جنسی

بر اساس بررسی ها، مهمترین عاملی که برای زنان جذابیت دارد و باعث رضایت آنها در رختخواب می شود، آلت تناسلی نیست.

بلکه ویژگی های شخصیتی برای خانم ها در بالای لیست قرار دارند و مهمتر از همه، طبق نظرسنجی های انجام شده بر روی خود زنان، نشان داده شده است که مهمترین عامل تأثیرگذار در جذب و رضایت جنسی زنان هوش طرف مقابل، خوش اخلاقی و شوخ طبعی است که تاثیر می گذارد. ممکن است شوکه شوید اما برای زنان، برخلاف تصور اکثر مردان، در ارضای جنسی خود، این اصل معامله نیست که مهم است، و زنان در واقع یک پک کامل را در نظر می گیرند، بعد از شوخ طبعی و هوش، توانایی صحبت کردن در مورد احساسات و همدردی با زنان مهمترین عاملی است که می تواند بر رضایت جنسی آنها تأثیر بگذارد، بنابراین همانطور که می بینید، ویژگی های شخصیتی مردان برای زنان بسیار مهمتر از خصوصیات جسمانی آنهاست، بنابراین اگر می خواهید شریک زندگی خود را به اوج رضایت جنسی برسانید، شما باید بیشتر روی ویژگی های شخصیتی خود کار کنید که بسیار تأثیرگذار است.

رتبه دوم در هرم رضایت جنسی از نظر زنان بهداشت است. بهداشت بدن یعنی بوی خوب، بدن تمیز، دست تمیز، دندان تمیز و به طور کلی، بهداشت فردی تاثیر بسیار مهمی در رضایت جنسی و رضایت زنان در رختخواب دارد. البته پاکیزگی می تواند مربوط به اصلاح صورت یا بدن باشد، اما اینها تا حد زیادی سلیقه ای هستند و چیزی که در همه آنها مشترک است نظافت است. در مورد رتبه چهارم که اندازه آلت تناسلی بود صحبت کردیم و به رتبه پنجم می رسیم که خصوصیات ظاهری یک فرد است.می تواند موهای سر و بدن باشد، ولی خیلی سلیقه ای است برخی از زنان دوست دارند آقایان سر طاس داشته باشند، برخی دوست دارند بدنی کاملا تراشیده داشته باشند، برخی دوست دارند کمی مو روی سینه خود داشته باشند و …

 و ویژگی های جسمانی بیشتری مانند ماهیچه ها، قد و… در رضایت زنان تأثیر دارد . برخی ازین ویژگی ها مانند عضلات مانند وزن می توانند تغییر کنند و برخی غیر قابل تغییر هستند، مانند قد ، اما ما این را در پایین ترین سطح در هرم رضایت جنسی قرار می دهیم.

از بدنتان راضی باشید، از آن خجالت نکشید و رابطه سالم تری با شریک زندگی خود داشته باشید😊

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 نظر ثبت شده برای سایز طبیعی و نرمال آلت تناسلی مردان و سایز موردعلاقه زنان